DETAILS, FICTION AND تازه های روز دنیا

Details, Fiction and تازه های روز دنیا

Details, Fiction and تازه های روز دنیا

Blog Article

*دونگ پو: تکه‌های گوشت سرخ شده با چربی و بدون چربی که در یک کاسه سرو می‌شوند.

با این حال، اورسولا فون در لاین، رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا، نیز در واکنش به تصمیم روز چهارشنبه گفت، «هیچ نمادی قوی‌تر و هیچ استفاده‌ای بهتر از این وجود ندارد که با این پول‌ها، اوکراین و کل اروپا را به مکانی امن‌تر برای زندگی تبدیل کنیم».

سازمان عفو بین‌الملل در ادامه از مقام‌های جمهوری اسلامی خواسته است با منحل کردن این نهاد امنیتی، افراد دخیل در نقض حقوق زنان از طریق اعمال این قوانین و مقررات را مورد بازخواست قرار دهند.

تقاضای دو سال و نیم حبس برای رئیس سابق فدراسیون فوتبال اسپانیا به دلیل بوسه ناخواسته

اتحادیه اروپا با استفاده از سود دارایی‌های مسدود شده روسیه به نفع اوکراین موافقت کرد

سیمونا بالوگووا، معترض دیگر، که برای کمیته مناطق اروپا کار می‌کند، با بیان اینکه این افراد سیاسی نیستند و بی‌طرف عمل می‌کنند، تصریح کرد که «این اعتراض نباید به عنوان یک بیانیه سیاسی تلقی شود».

محتوای بیشتر فناوری ایران نماینده مجلس حامی طرح صیانت: باید اینترنت ایران مانند چین شود جلالی باور منبع دارد با فیلترهای اخیر و محدودیت دسترسی به اینستاگرام، دیگر نیازی به طرح صیانت نیست.

آقای پزشکیان تصریح کرد شرکت‌های دارویی، دارو تولید می‌کنند، اما دولت پول آنها را نمی‌دهد و بدهی دولت به این شرکت‌ها به ۶۰ هزار میلیارد تومان رسیده است. به همین دلیل آنها برای تولید با مشکل مواجه شده‌اند.

یک سخنگوی وزارت خارجه اسرائیل هم گفته است که این مرد کشته شده دارای تابعیت دوگانه کانادایی و اسرائیلی بود و سفارت اسرائیل در قاهره با مقامات مصری در خصوص این «پرونده» در تماس است.

*آلو کیما: ترکیب گوشت چرخکرده گوسفند، مرغ یا گوساله که با انواع ادویه، سبزیجات معطر و سیب زمینی طبخ می‌کنند و با برنج سرو می‌کنند.

تا زمانی که غذایی به نام کوبیده وجود داره اینا حکم کوفتو دارن

توماج صالحی در جریان اعتراضات گسترده سال ۱۴۰۱ که با مرگ مهسا ژینا امینی در بازداشت گشت ارشاد آغاز شد حضور جدی داشت و از تمام معترضان و بازداشتی‌ها و فعالان سیاسی حمایت می‌کرد.

مرغ ملبورنی: مرغ پخته شده در روغن زیتون که با یک سس صورتی رنگ سرو می‌شود.

*فوندوی پنیر: یک نوع دیپ شامل پنیر آب شده با سیر و آرد ذرت. این پنیر آب شده در یک ظرف سرامیکی ریخته می‌شود و روی شعله ملایم و کوچکی گذاشته می‌شود. با این غذا تکه‌های آن سرو می‌کنند.

Report this page